Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (13-14/10/18)
Posted On 13 Οκτωβρίου 2018
0
Σάββατο 13 Οκτ
|
16:30 | – |
Α’ Ευβοίας 2η αγων.
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Ελλήσποντος- ΑΟΝ Αρτάκης
|
Ν Λαμψάκου
|
1-3 Τ |
Καστέλλα – Ολυμπος Γυμνού
|
Καστέλλα
|
1-1 Τ |
Δροσιά – Παντριαδικός
|
Λουκισίων
|
1-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.1ος ομιλ
|
– | – |
Δόξα Προκοπίου- Γούβες
|
Προκοπίου
|
4-0 Τ |
Κήρινθος – ΟΠΑ Αιδηψού
|
Κηρίνθου
|
1-0 Τ |
Αρτεμησιακός- Μαντούδι
|
Βασιλικών
|
1-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.2ος ομιλ
|
– | – |
Ευβοϊκός-Ολυμπιακός Χ
|
Αγ Νικολάου
|
4-0 Τ |
ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι
|
Π Λαού
|
0-3 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.3ος ομιλ
|
– | – |
Αγ. Λουκάς- Αγ. Ιωάννης
|
Αγ Λουκά
|
3-1 Τ |
Αιγέας Πετριών-ΑΟ Ζάρητρα
|
Κριεζών
|
0-2 Τ |
ΑΟ Καρύστου-Κονίστρες
|
Καρύστου
|
5-0 Τ |
Νηλέας Νεοχ-Αμαρυνθιακός
|
Νεοχωρίου
|
0-1 Τ |
Κόσκινα – Μαρμάρι
|
– | 0-3 α/α |
Γ’ Ευβοίας 1η αγων.1ος ομιλ
|
– | – |
ΠΑΟ Πολιτικών-Ακαδ Αρτάκης
|
Πολιτικών
|
4-1 Τ |
Κυριακή 14 Οκτ
|
||
Γ’ Εθνική 3η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμ.
|
Ενωσιακό
|
1-4 Τ |
Αγ Ιερόθεος-ΑΟ Χαλκίς
|
Δ Χωράφας
|
3-0 Τ |
Αγ Ανάργυροι- Αιγάλεω
|
Αγ Αναργυρων
|
1-1 Τ |
Πανθηραίκός-Ηλυσιακός
|
Δ Φηρών
|
2-0 Τ |
Κόρινθος- Αιολικός
|
Συνοικισμού
|
0-1 Τ |
Χαραυγιακός-Καλλιθέα
|
Ηλιούπολης
|
2-0 Τ |
Α’ Ευβοίας 2η αγων.
|
– | – |
Σκεπαστή – Λήλας Βασιλικού
|
Σκεπαστής
|
1-0 Τ |
Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός
|
Μακυκάπας
|
1-1 Τ |
ΑΟ Αυλωναρίου-Ηρακλής Ψ
|
Αυλωναρίου
|
1-1 Τ |
Αστ. Βατώντα-ΑΟ Ωρεών
|
Βατώντα
|
2-1 Τ |
ΑΟ Αιδηψού-Καλοχ/Παντείχι
|
Αιδηψού
|
2-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.1ος ομιλ
|
– | – |
ΑΟ Αγίου-Ατρόμ. Βασιλικών12:30
|
Αιδηψού
|
1-3 T
|
ΑΕ Ιστιαίας -Ταξιάρχης
|
Ιστιαίας
|
4-2 Τ |
Ερμής Πηλίου-Ακράτητος Κεχρ
|
Πηλίου
|
3-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.2ος ομιλ
|
– | – |
ΑΕ Χαλκίδας- ΑΟ Λουκισίων
|
Τσαλ/Παπίλ
|
3-1 Τ |
Αγ Αθανάσιος-Προποντίδα
|
Πάλιουρα
|
0-2 Τ |
Κεραυνός Χ – Ερμήλιος
|
Π Λαού
|
2-0 Τ |
Απόλλων Παραλ – Κοντοδεσπότι
|
Παραλίας
|
1-2 Τ |
Αλάτσατα – ΑΕ Ληλαντίου
|
Αλεξάνδρου
|
1-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 2η αγων.3ος ομιλ
|
– | – |
ΑΟ Σκύρου-ΑΟ Δύστου 12:00
|
Σκύρου
|
2-3 Τ |
Γ’ Ευβοίας 1η αγων.1ος ομιλ
|
11:30
|
– |
Κύζικος-Φοίνικας Ψ
|
Βατώντα
|
1-3 T |
Ελληνικά -ΑΕΚ Ν Πύργου
|
Ελληνικών
|
4-0 T |
Σταυρός -ΠΑΟ Λίχας
|
Μακρυκάπας
|
1-1 Τ |
Ολυμπιακός Λ-Αναγ Γιάλτρων
|
Ανευ Αγωνα
|
0-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 1η αγων.2ος ομιλ
|
– | |
Αθλόπολις-ΑΟ Αυλίδας 11:30
|
Π Λαού
|
0-7 Τ |
ΑΟ Κύμης-Κριεζά 12:30
|
Κύμης
|
0-2 Τ |
Εραπος-Αρτεμις 12:30
|
Φύλλων
|
2-0 Τ |
Ν Στύρα- Καμάρες 16:30
|
Ζαράκων
|
1-0 Τ |
ΠΑΟ Κανήθου-Πισσώνας 16:30
|
Κανήθου
|
0-1 Τ |
Ανάποδος-Μονόδρι 16:30
|
Βαθέως
|
0-3 Τ |