Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (13-14/1/18)
Posted On 13 Ιανουαρίου 2018
0
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Basket League
|
–
|
–
|
Κόροιβος – ΓΣ Κύμης 16:30
Δεκάλεπτα (13-24) (19-22)( 14-14) (13-13) (13-24)(32-46)(46-60)(59-73) |
Κλ Ήλιδας
|
59-73 Τ |
Voley League
|
–
|
–
|
Ηρακλής Χαλκ. -Κηφισιά 17:00
1ο σετ (20-25) 2ο (30-28) 3ο ( |
Κανήθου 1ο
3ο σετ 4-8 |
1-1 Σετ |
Α’ Ευβοίας 14η αγωνιστική
|
– | – |
Ελλήσποντος -Λήλας Βασιλικού
|
Λαμψάκου
|
0-1 T |
ΑΟΝ Αρτάκης-Όλυμπος Γυμνού
|
Αρτάκης
|
4-0 T |
Καστέλλα – Αστ. Βατώντα
|
Καστέλλας
|
3-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Ακράτητος Κεχρ-Ταξιάρχης α
|
Κεχριών 65′
|
0-2 Διακ |
Ατρόμητος Βασιλ-ΟΠΑ Αιδηψού 15:00
|
Βασιλικών
|
6-2 T |
ΑΟ Ωρεών – Μαντούδι 15:00
|
Ν. Πύργου
|
0-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Απόλλων Παραλ -Ευβοϊκός
|
Βαθέως
|
2-1 T |
Λουκίσια – Δροσιά
|
Λουκισίων
|
0-2 Τ |
Κεραυνός Χ – Αθλόπολις
|
Π Λαού
|
3-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Ερμήλιος-ΑΟ Σκύρου 13:00
|
Δροσιάς
|
3-2 Τ |
Αρης Αγ Ιωάννη- Δύστος
|
Αγ. Ιωάννη
|
0-2 T |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Ακαδ Αρτάκης- ΑΕ Ληλαντίου
|
Βατώντα
|
0-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ 3ος ομ
|
– | |
Αιγέας Πετριών-ΠΑΟ Κανήθου
|
Κριεζών
|
2-1 T |
Κυριακή 14 Ιανουαρίου 15:15
Γ’ Εθνική 12η αγωνιστική
|
15:00
|
– |
ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός
|
Δ Χαλκίδας
|
1-2 T |
Τρίγλια Ραφήνας-Ταμυναϊκός
|
Δ Ραφήνας
|
2-1 T |
Διαγόρας Λ- Αήττητος Σπάτων
|
Αγ. Παρασκ
|
0-1 T |
Ερμιονίδα-Αιολικός 13:15
|
Κρανιδίου
|
1-1 Τ |
Ερμής Κιβερίου-Πανθηραϊκός
|
Δ Λέρνας
|
0-0 T |
Α’ Ευβοίας 14η αγωνιστική
|
– | – |
Σκεπαστή – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Σκεπαστής
|
2-1 T |
Απόλλων Ερέτρ- Αυλωνάρι
|
Ερέτριας
|
2-0 T |
ΑΟ Αιδηψού-Παντριαδικός
|
Αιδηψού
|
3-1 T |
Ηρακλής Ψ -Μακρυκάπα
|
Ψαχνών
|
1-1 T |
Ολυμπιακός Χ – ΑΟ Κοσκίνων
|
Π Λαού
|
1-1 T |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Ευβ Γουβών- Ελληνικά 12:00
|
Γουβών
|
4-2 Τ |
Αρτεμησιακός-Κήρινθος
|
Ιστιαίας
|
2-2 T |
Δόξα Προκοπίου- Βυζάντιο
|
Προκοπίου
|
6-0 T |
Ερμής Πηλίου-Ακαδ Ιστιαίας
|
Πηλίου
|
3-2 T |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Αφράτι -ΑΟ Κανήθου
|
Αφρατίου
|
3-3 T |
ΑΕ Χαλκίδας-Προποντίδα
|
Τσαλ/Παπίλ
|
0-3 T |
Αγ Αθανάσιος-Καλ/Παντείχι
|
Πάλιουρα
|
Αναβ |
Απόλλων Χαλκ – Εύριπος
|
Βεθέως
|
4-3 T |
Β’ Ευβοίας 14η αγ 3ος ομ
|
–
|
– |
Μαρμάρι – Αγ Λουκάς
|
Καρύστου
|
0-1 T |
Νηλέας Νεοχ – ΑΟ Καρύστου
|
Νεοχωρίου
|
1-0 T |
Κονίστρες -Μιαούλης Φ
|
Βρύσης
|
0-1 T |
Τραχήλι – ΑΟ Ζάρητρα
|
0-3 α/α | |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Ολυμπιακός Λ-Σπαθ/Καλύβια 11:30
|
Λίμνης
|
Αναβ |
ΑΕΚ Ν Πύργου-Αν Γιάλτρων 11:30
|
Ν Πύργου
|
2-0 Τ |
Αρης Αγ Άννας- ΠΑΟ Λίχας 12:00
|
Αγ Άννας
|
1-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ 2ος ομ
|
– | |
Ανάποδος – ΠΑΟ Πολιτικών 11:30
|
Βαθέως
|
0-2 Τ |
Φοίνικας Ψ-Σταυρός 11:00
|
Μακρυκάπα
|
2-0 Τ |
Κοντοδεσπότι-Έραπος 12:00
|
Καστέλλας
|
1-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Άρτεμις-Ν Στύρα 12:00
|
Αυλωναρίου
|
1-2 Τ |
Αλάτσατα-Αν Μονοδρίου 15:00
|
Αλεξάνδρου
|
2-0 T |