Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (11-12/11/17)
Posted On 12 Νοεμβρίου 2017
0
Κυριακή 12 Νοεμβρίου
Α’ Ευβοίας 7η αγωνιστική
|
–
|
– |
Ηρακλής Ψ -ΑΟ Κοσκίνων
|
Ψαχνών
|
2-0 Τ |
ΑΟΝ Αρτάκης -Αστ. Βατώντα
|
Αρτάκης
|
0-0 Τ |
Απόλλων Ερέτρ.- Όλυμπος
|
Ερέτριας
|
2-0 Τ |
Σκεπαστή -ΑΟ Αυλωναρίου
———————————– ΑΟ Αιδηψού-ΑΟ Μακρυκάπας |
Σκεπαστής
——————– Αιδηψού |
2-3 Τ —– 1-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ 7η αγων.
|
–
|
– |
Ταξιάρχης – Ακαδ. Ιστιαίας
|
Ν. Πύργου
|
0-0 Τ |
Ερμής Πηλίου -Ελληνικά
|
Πηλίου
|
4-0 Τ |
Ευβ Γουβών – Βυζάντιο
|
Γουβών
|
1-0 Τ |
Αρτεμησιακός – Ακράτητος
|
Ιστιαίας
|
1-4 Τ |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ 7η αγων.
|
–
|
– |
Απόλλων Χ-Καλοχ/Παντείχ
|
Βαθέως
|
1-6 Τ |
Αγ. Αθνάσιος -Αθλόπολις
|
Πάλιουρα
|
6-1 Τ |
Κεραυνός Χ – Προποντίδα
|
Πάρκο Λαού
|
0-1 Τ |
ΑΟ Λουκισίων -ΑΟ Κανήθου
|
Λουκιίων
|
0-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 3ος ομ 7η αγων.
|
–
|
– |
Ερμήλιος – ΑΟ Καρύστου
|
Δροσιάς
|
3-4 Τ |
ΑΟ Μαρμαρίου -ΑΟ Δύστου
|
Καρύστου
|
2-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 1ος ομ 5η αγων.
|
–
|
– |
Αν Γιάλτρων – ΑΕΚ Ν Πύργου
|
Γιάλτρων | 0-1 Τ |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ 7η αγων.
|
–
|
– |
Σταυρός- ΑΕ Ληλαντίου
|
Σταυρού
|
1-0 Τ |
Εραπος- Φοίνικας Ψαχνών
|
Αφρατίου
|
4-2 Τ
|
Κοντοδεσπότι – Ανάποδος
|
Καστέλλας
|
4-1 Τ
|
Πισσώνας -ΠΑΟ Πολιτικών
|
Πισσώνα
|
3-3 Τ
|
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ 7η αγων.
|
–
|
–
|
Ν Στύρα – Αρτεμις Αγ Γεωργ
|
Ζαράκων
|
2-0 Τ
|
Αναγ. Μονοδρίου – Αλάτσατα
|
Μονοδρίου
|
3-4 Τ
|
– | – | |
Γ’ Εθνική 7ος όμι. 6η αγων.
|
15:00
|
|
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς
|
Δημ Θήρας
|
2-2 Τ
|
Ταμυναϊκός-Ερμιονίδα
|
Δημ.Αλιβερίου
|
0-3 Τ
|
Αιολικός -Αήττητος Σπάτων
|
Δημ. Μυτιλήνης
|
0-2 Τ
|
Παναργειακός-Τρίγλια Ραφηνας
|
ΔΑΚ Άργους
|
0-0 Τ
|
Θύελ Ραφ.- Ερμής Κιβερίου
|
Δημ. Ραφήνας
|
2-2 Τ
|
Σάββατο 11 Νοεμβρίου
Α’ Ευβοίας 7η αγωνιστική
|
– | – |
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Λήλας – Ολυμπιακός Χ
|
Βασιλικού
|
2-0 Τ |
Καστέλλα -Παντριαδικός
|
Καστέλλας
|
1-3 Τ |
ΑΕΚ Χαλκίδας -Ελλήσποντος
|
Πάρκο Λαού
|
1-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ 7η αγων.
|
– | – |
Δόξα Προκοπίου – Μαντούδι
|
‘Κουτσουφλάκης’ | 1-0 Τ |
ΑΟ Ωρεών -ΟΠΑ Αιδηψού
|
Ν. Πύργου
|
4-1 Τ |
Ατρόμητος Βασιλ – Κήρινθος
|
Βασιλικών
|
3-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ 7η αγων.
|
– | – |
Ευβοϊκός – Εύριπος
|
Αγ. Νικολάου
|
2-0 Τ |
ΑΕ Χαλκίδας -Δροσιά
|
Τσαλ/Παπίλα
|
0-1 Τ |
Αφράτι – Απόλλων Παραλίας
|
Αφρατίου
|
0-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 3ος ομ 7η αγων.
|
– | – |
Κονίστρες-Σκύρος
|
Βρύσης 13:00
|
2-3 Τ |
ΑΟ Ζάρητρα -Μιαούλης Φ
|
Ζαράκων
|
4-1 Τ |
Νηλέας Νεοχ – Αγ. Λουκάς
|
Νεοχωρίου
|
2-2 Τ |
Αρης Αγ Ιωάν-Αμαρυνθιακός
|
Αγ. Ιωάννη
|
2-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 1ος ομ 5η αγων.
|
–
|
– |
ΠΑΟ Λίχας – Αρης Αγ Αννας
———————————- Σπαθαρ/Καλύβ-Ολυμπιακός Λ |
Λιχάδας
———– Σπαθαρίου |
3-2 Τ ——— 1-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ 5η αγων.
|
–
|
– |
ΠΑΟ Κανήθου-Αιγέας Πετριών
|
Δροσιάς
|
3-0 Τ |
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024