Αποτελέσματα Κυριακής (22/1/17)
Posted On 22 Ιανουαρίου 2017
0
– |
Α’ Ευβοίας 15η αγωνιστική
|
– |
ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
15:00:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης-Παντριαδικός
|
1-2 Τ |
15:00:00 |
Μακρυκάπα-Αστέρας Βατών
|
0-0 Τ |
15:00:00 |
ΑΟ Αυλωναρίου – Αυλίδα
|
1-0 Τ |
15:15:00 |
Δροσιά – Ηρακλής Ψαχνών
|
0-4 Τ |
– – – |
Ακ Ιστιαίας – Λήλας Βασιλικου
|
0-3 α/α |
– |
Β’ Ευβοίας 14η αγ. 1ος ομ
|
— |
15:00:00 |
Μαντούδι – ΑΟ Αιδηψού
|
0-2 Τ |
15:00:00 |
Ταξιάρχης – Κήρινθος
|
2-1 Τ |
15:00:00 |
Ατρόμητος Βασ- Αρτεμησιακός
|
1-4 Τ |
– |
Ρεπό: Γούβες
|
— |
– |
Β’ Ευβοίας 14η αγ. 2ος ομ
|
— |
15:00:00 |
Αθλόπολις- ΠΑΟ Πολιτικών
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Λουκίσια – Ευβοϊκός
|
2-0 Τ |
15:00:00 |
Καλοχ/Παντείχι- Αγ. Αθανάσιος
|
2-1 Τ |
15:00:00 |
ΑΕ Χαλκίδας – Μιαούλης Φ
|
0-1 Τ |
– |
Ρεπό: ΑΟ Κανήθου
|
— |
– |
Β’ Ευβοίας 14η αγ. 3ος ομ
|
— |
12:00:00 |
ΑΟ Σκύρου – Νηλέας Νεοχ.
|
3-1 Τ |
15:00:00 |
Αμαρυνθιακός – Μαρμάρι
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Αγ. Λουκάς – ΑΟ Κύμης
|
5-0 Τ |
15:00:00 |
ΑΟ Καρύστου- ΑΟ Κοσκίνων
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Κονίστρες – ΑΟ Ζάρητρα
|
1-3 Τ |
– |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ.1ος ομ
|
— |
11:30:00 |
ΑΟ Αγίου – Ολυμπιακός Λιμν.
|
Αναβ |
11:30:00 |
ΑΕΚ Ν Πύργου-Μυρμιδόνες
|
1-2 Τ |
15:00:00 |
ΠΑΟ Λίχας – Αναγ. Γιάλτρων
|
1-1 Τ |
– |
Ρεπο: Ελληνικά
|
— |
– |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ.2ος ομ
|
|
11:00:00 |
Αϊας Χαλκίδας – ΑΕ Ληλαντίου
|
0-3 Τ |
11:00:00 |
Απόλλων Χαλκ. – Πισσώνας
|
1-1 Τ |
11:00:00 |
Ακ. Αρτάκης-Αστέρας Δροσιάς
|
3-1 Τ |
11:30:00 |
ΠΑΟ Κανήθου -Σταυρός
|
1-1 Τ |
11:00:00 |
Φοίνικας Ψαχν – Κεραυνός Χ.
|
1-1 Τ |
11:30:00 |
Κοντοδεσπότι – Έραπος
|
1-4 Τ |
Γ’ Ευβοίας 12η αγ.3ος ομ
|
— | |
11:30:00 |
Αρης Αγ Ιωάννη – Άρτεμις
|
7-0 Τ |
15:00:00 |
Ν. Στύρα – Αναγ. Μονοδρίου
|
3-1 Τ |
Γ’ Εθνική 2ος ομιλ 14η αγων.
|
– | |
15:00:00 |
ΑΕ Ιστιαίας – Πύνδα Κίτρους
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Τυληκράτης-Απόλλων Λάρισας
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
Αστέρας Πετρ-Αμβρακία Κωστ.
|
0-0 Τ |
15:00:00 |
Θεσπρωτός – Πιερικός
|
2-0 Τ |
15:00:00 |
Διαγόρας Σεβασ. – Νίκη Βόλου
|
0-0 Τ |
15:00:00 |
Καραίσκάκης-Εθνικός Φιλιπ
|
2-1 Τ |
15:00:00 |
Ελευθεροχώρι- Αχιλλέας Νεοκ.
|
Αναβ |
15:00:00 |
Ολυμπιακός Β – Ρήγας Φεραίος
|
2-1 Τ |
– |
Γ’ Εθνική 3ος ομιλ 14η αγων.
|
|
15:00:00 |
Παναχαίκή – ΑΟ Χαλκίς
|
3-3 Τ |
15:00:00 |
Αχαίκή – ΑΟ Πύλου
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Παναρκαδικός – ΑΟ Θήβας
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
Λουτράκι – Φωστήρας
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
Αιολικός – Ζευγολατιό
|
5-0 Τ |
15:00:00 |
Παναργειακός- Δόξα Μεγαλόπ
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Ερμιονίδα – Παμβουπρασιακός
|
5-0 Τ |
Trending Now
Οι νέοι του Ολυμπιακού στον τελικό του UEFA Youth League
19 Απριλίου 2024