Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (11-12/1/20)
Σάββατο 11/1/20
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Λήλας Βασιλικού-Δόξα Προκοπίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δροσιά-Ελλήσποντος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
ΟΠΑ Αιδηψού-Αρτεμησιακός 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ιστιαία-Μαντούδι 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Καστέλλα-Αλάτσατα 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12.45 μ.μ.
Λουκίσια-Σκύρος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
3 μ.μ.
Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Λουκάς-Δύστος 0-3
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3.15 μ.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ελληνικά 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3.15 μ.μ.
Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ 1-0
ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Αυλωνάρι/Κονίστρες-Κάρυστος 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10 π.μ.
Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Άγιος 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.45 π.μ.
Ληλάντιο-Ηρακλής Ψαχνών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.45 π.μ.
Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Δροσιά-Αθλόπολις/Αλάτσατα 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
12 μ.μ.
Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αρτάκη 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Κυριακή 12/1/20
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Αβαντίδες-Ατρόμητος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας 3-0
Απολλωνίδες Ερέτριας-Μαγνησιακός 1-1
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ταμυναϊκός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παντριαδικός-Αυλωνάρι 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Πολιτικών 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ωρεοί-ΑΕ Χαλκίδας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμήλιος-Σταυρός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Κάρυστος-Απόλλων Παραλίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Καλοχώρι/Παντείχι-Στύρα 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ζάρακες-Κονίστρες 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αυλίδα-Ληλάντιο 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακράτητος Κεχριών-Κήρινθος 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Ανάποδος-Αθλόπολις 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
Έραπος-Ολυμπιακός Χαλκίδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
12 μ.μ.
Πισσώνας-Καθενοί 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Ψαχνών-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 0-3 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
3 μ.μ.
Κύμη-Κριεζά 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10 π.μ.
Κάνηθος/Δροσιά-Κύζικος/ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12.30 π.μ.
Ερμήλιος-Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Αίολος Κριεζών-Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός 6-0 ΤΕΛΙΚΟ