Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4-5/12)
Posted On 3 Δεκεμβρίου 2021
0
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
ΩΡΑ 15:00
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Απόλλων Ερέτριας – Λήλας Βασιλικού | Ερέτριας |
Αμαρυνθιακός – Καλοχώρι/Παντείχι | Αμαρύνθου |
Ελλήσποντος Ν. Λαμψάκου – Δροσιά | Νέας Λαμψάκου |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
ΑΕ Κηρίνθου – ΑΕ Ιστιαίας | Κηρίνθου |
ΟΠΑ Αιδηψού – ΑΕ Ταξιάρχη | Αιδηψού |
Αρτεμησιακός – Αναγέννηση Μαντουδίου | Αρτεμησίου |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Αυλίδα – Λουκίσια | Βαθέος |
Αλάτσατα – Προποντίδα | “Αλεξάνδρου” |
ΑΕ Καθενών – Παντριαδικός | Πάλιουρα |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Δύστος – Ερμήλιος | Δύστου |
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – 3oς Όμιλος
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης | “Ν. Κίλιμπας” Ν. Αρτάκης |
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Αταλάντη | |
ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά | |
Υπατο – θησέας Αγριάς | |
Ηρακλής Λάρισας – Ελασσόνα (4/12) | |
Αμρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου | 3-0 α.α |
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
ΩΡΑ 15:00
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Σκεπαστή – Κάρυστος | Σκεπαστής |
Αυλωνάρι – Αιδηψός (ώρα 14:30) | “Ν. Κούκης” Αυλωναρίου |
Ταμυναϊκός – ΑΟ Χαλκίς | “Τσαρπάλειο” Αλιβερίου |
Όλυμπος Γυμνού – Μακρυκάπα | Γυμνού |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Σταυρός – Δόξα Προκοπίου | Σταυρού |
Ατρόμητος Βασιλικών – Καστέλλα | Γουβών |
ΡΕΠΟ: Ευβοϊκός Γουβών | |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Απόλλων Παραλίας – ΑΕ Χαλκίδας | Παραλίας |
ΑΕ Ληλαντίου – ΠΑΟ Πολιτικών | Αγίου Νικολάου |
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Χαλκίδας | |
B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3oς Όμιλος
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Σκύρος – Ζάρακες (ώρα 12:00) | Σκύρου |
Νηλέας Νεοχωρίου – Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου | Νεοχωρίου |
Μαρμάρι – Αγ. Λουκάς | Καρύστου |
Νέα Στύρα – Μιαούλης Φύλλων | Ζαράκων |
ΡΕΠΟ: Κριεζά |
—
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1oς Όμιλος
7η Αγωνιστική – ΩΡΑ 11:30
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Ερμής Πηλίου – ΠΑΟ Λιχάς | Πηλίου |
Πανηλιακός – ΑΣ Αγδινών | Αιδηψού |
Ακράτητος Κεχριών – ΑΕΚ Ν. Πύργου | Κεχριών |
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Λίμνης | |
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2oς Όμιλος
8η Αγωνιστική – ΩΡΑ 11:30
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Έραπος – Μέσσαπος | “Δ. Σκούρα” Βούρκου |
Πισσώνας – Ακαδημία Αρτάκης (ώρα 11:00) | Πισσώνα |
Θύελλα Κοντοδεσποτίου – Ανάποδος | Κοντοδεσποτίου |
Αθλόπολις – ΑΕΚ Χαλκίδας | Πάρκο Λαού |
Αναγέννηση Αφρατίου – Ρομαϊκός | Αφρατίου |
Κύζικος Ν. Αρτάκης ΠΑΟ Κανήθου | Βατώντα |
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3oς Όμιλος
7η Αγωνιστική – ΩΡΑ 11:30
Ομάδες | Γήπεδο |
---|---|
Αρης Αγ. Ιωάννη – Αναγέννηση Μονοδρίου | Αγίου Ιωάννη |
Ακαδημία Ερέτριας – Αρτεμις Αγ. Γεωργίου | Ερέτριας |
Κύμη – Αιγέας Πετριών | “Δ. Παπαναστασίου” Μονοδρίου |
ΡΕΠΟ: Κονίστρες |
Πρόγραμμα eviagoal.blogspot.gr