ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (29-30/10)
Posted On 27 Οκτωβρίου 2016
0
(πρόγραμμα αγώνων:eviagoal)
Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2016
– |
Α’ Ευβοίας
7η αγωνιστική |
|
16:00
|
Ελλήσποντος – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
|
16:00 |
Καστέλλα – Μακρυκάπα
|
|
16:00 |
Αστέρας Βατώντα-Απόλλων
Ερέτρ. |
|
16:00 |
Αυλίδα – ΑΠΚΟ Δρσιάς
|
|
16:00 |
Λήλας Βασιλ – ΑΟΝ Αρτάκης.
|
|
– |
Β’ Ευβοίας
1ος ομιλ 6η αγων. |
|
16:00 |
Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος
Κεχρ. |
|
16:00 |
Αρτεμησιακός – Σκεπαστή
|
|
16:00 |
ΑΟ Αιδηψού -Ταξιάρχης
|
|
16:00 |
ΑΟ Ωρεών – ΟΠΑ Αιδηψού
|
|
– |
Β’ Ευβοίας
2ος ομιλ 6η αγων. |
|
16:00 |
Εύριπος – Καλοχ/Παντείχι
|
|
16:00 |
Ευβοϊκός-Προποντίδα
|
|
– |
Β’ Ευβοίας
3ος ομιλ 6η αγων. |
|
16:00 |
Αγ. Λουκάς – ΑΟ Σκύρου
|
|
16:00 |
Νηλέας Νεοχ – ΑΟ Τραχηλίου
|
|
16:00 |
ΑΟ Μαρμαρίου-ΑΟ Ζάρητρα
|
|
– |
Γ’ Ευβοίας
2ος ομιλ 6η αγων. |
|
16:00 |
Έραπος – Σταυρός
|
Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2016
– |
Α’ Ευβοίας
7η αγωνιστική |
—– |
15:00 |
Όλυμπος Γυμνού – ΑΟ Αυλωναρίου
|
|
15:00 |
Ταμυναϊκός -Παντριαδικός
|
|
15:00 |
Ηρακλής Ψαχνών – Ακ. Ιστιαίας
|
3-0 α/α |
– |
Β’ Ευβοίας
1ος ομιλ 6η αγων. |
—— |
15:00 |
Κήρινθος – Ατρόμητος Βασιλικών
|
|
15:00 |
Βυζάντιο – Μαντούδι
|
|
15:00 |
Άρης Αγ. Άννας – Γούβες
|
|
– |
Ρεπό: Ερμής Πηλίου
|
|
– |
Β’ Ευβοίας
2ος ομιλ 6η αγων. |
—– |
15:00 |
Ολυμπιακός Χ – ΠΑΟ Πολιτικών
|
|
15:00 |
Μιαούλης Φ – Αφράτι
|
|
15:00 |
Αγ. Αθανάσιος – ΑΕ Χαλκίδας
|
|
15:00 |
Ερμήλιος – Απόλλων Παραλίας
|
|
15:00 |
Αθλόπολις – ΑΟ Κανήθου
|
|
– |
Ρεπό: ΑΟ Λουκισίων
|
– |
– |
Β’ Ευβοίας
3ος ομιλ 6η αγων. |
—– |
15:00 |
ΑΟ Κύμης – ΑΟ Κοσκίνων
|
|
15:00 |
ΑΟ Δύστου -Κονίστρες
|
|
15:00 |
Αμαρυνθιακός -ΑΟ Καρύστου
|
|
– |
Γ’ Ευβοίας
1ος ομιλ 6η αγων. |
—— |
11:00 |
ΑΕΚ Ν Πύργου- Ολυμπιακός
Λιμνης |
|
11:00 |
Ελληνικά – ΑΟ Αγίου
|
|
12:00 |
ΠΑΟ Λίχας – Μυρμιδόνες
|
|
– |
Ρεπό: Αναγ. Γιάλτρων
|
|
– |
Γ’ Ευβοίας
2ος ομιλ 6η αγων. |
—— |
11:00 |
ΑΕ Ληλαντίου – Πισσώνας
|
|
11:00 |
Κεραυνός Χαλκ – Αστέρας Δροσιάς
|
|
11:00 |
ΠΑΟ Κανήθου – Ακαδ. Αρτάκης
|
|
11:00 |
Φοίνικας Ψαχνών- Απόλλων
Χαλκ. |
|
15:00 |
Κοντοδεσπότι – Αίας Χαλκίδας
|
|
— |
Γ’ Ευβοίας
3ος ομιλ 6η αγων. |
—– |
11:30 |
ΑΟ Κριεζών -Άρτεμις Αγ. Γεωργίου
|
|
15:00 |
Ν Στύρα – Ανάποδος
|
|
—- |
ΑΣ Καρυστίας- Αρης Αγ Ιωάννη
|
0-3 α/α |
— |
Ρεπό: Μονόδρι
|
Γ’ Εθνική Κυριακή 30 Οκτωβρίου
– |
Γ’ Εθνική
2ος όμιλ 7η αγωνιστική |
– |
15:00 |
ΑΕ Ιστιαίας – Εθνικός Φιλιπιάδας
|
|
15:00 |
Απολλων Λάρισας-Ολυμπιακός
Βόλ. |
|
15:00 |
Ελευθεροχώρι – Πιερικός
|
|
15:00 |
Καραίσκάκης- Αμβρακία Κωστακίων
|
|
15:00 |
Διαγόρας Σεβαστής- Πύνδα
Κίτρους |
|
15:00 |
Θεσπρωτός -Ρήγας Φεραίος
|
|
15:00 |
Αστέρας Πετρίτη -Αχιλλέας
Νεοκαισ. |
|
15:00 |
Νίκη Βόλου – Τηλυκράτης
|
|
– |
Γ’ Εθνική
2ος όμιλ 7η αγωνιστική |
– |
15:00 |
Ερμιονίδα – ΑΟ Χαλκίς
|
|
15:00 |
ΑΟ Πύλου -Παναχαίκή
|
|
15:00 |
Λουτράκι-Παμβουπρασιακός
|
|
15:00 |
Παναρκαδικός- Δόξα Μεγαλόπολις
|
|
15:00 |
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζευγολατιό
|
|
15:00 | Παναργειακός – Φωστήρας | |
15:00 |
Αιολικός – ΑΟ Θήβας
|
Trending Now
Πέθανε το ιστορικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ Μιχάλης Χαραλαμπίδης
28 Μαρτίου 2024
Τα ζώδια σήμερα Πέμπτη 28 Μαρτίου
28 Μαρτίου 2024