ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (1-2/10)
Posted On 1 Οκτωβρίου 2016
0
Σάββατο 1 Οκτωβρίου 2016
– | – |
Β’ ευβοίας
1ος όμιλος 2η αγων. |
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
ΑΟ Ωρεών – ΑΟ Αιδηψού
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Γούβες – Δόξα Προκοπίου
|
– | – |
Β’ ευβοίας
2ος όμιλος 2η αγων. |
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Ερμήλιος -ΠΑΟ Πολιτικών
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Ευβοϊκός – Εύριπος
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
ΑΟ Κανήθου – Ολυμπιακός Χ
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Προποντίδα – ΑΕ Χαλκίδας
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Απόλλων Παραλίας – Καλοχ/Παντείχι
|
– | – |
Β’ ευβοίας
3ος όμιλος 2η αγων. |
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Αμαρυνθιακός -ΑΟ Τραχηλίου
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
Αγ Λουκάς – ΑΟ Δύστου
|
Σ 01/10/16
|
16:30:00 |
ΑΟ Κοσκίνων -ΑΟ Ζάρητρα
|
Κυριακή 2 Οκτωβρίου 2016
–
|
– |
Α’ Ευβοίας
3η αγωνιστική |
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Ελλήσποντος – Δροσιά
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Απόλλων Ερέτριας – ΑΟΝ Αρτάκης
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Μακρυκάπα – Ταμυναϊκός
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
ΑΕΚ Χαλκίδας – Παντριαδικός
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Καστέλλα – Λήλας Βασιλικού
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Αστέρας Βατώντα – Ηρακλής Ψ.
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Αυλίδα – Όλυμπος Γυμνού
|
Κ 02/10/16 |
–
|
ΑΟ Αυλωναρίου- Ακαδ. Ιστιαίας
|
– | – |
Β’ ευβοίας
1ος όμιλος 2η αγων. |
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Βυζάντιο – Ακράτητος Κεχτριών
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Άρης Αγ. Άννας – Αρτεμησιακός
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Ερμής Πηλίου – Σκεπαστή
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
ΟΠΑ Αιδηψού – Ατρόμητος
Βασιλικών |
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Μαντούδι – Ταξιάρχης
|
– | – |
Ρεπό: Κήρινθος
|
– | – |
Β’ ευβοίας
2ος όμιλος 2η αγων. |
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Αθλόπολις – Μιαούλης Φύλλων
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
ΑΟ Λουκισίων – Αφράτι
|
– | – |
Β’ ευβοίας
3ος όμιλος 2η αγων. |
Κ 02/10/16 | 12:00:00 |
ΑΟ Σκύρου – ΑΟ Μαρμαρίου
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
ΑΟ Καρύστου – ΑΟ Κύμης
|
Κ 02/10/16 | 16:30:00 |
Κονίστρες – Νηλέας Νεοχωρίου
|
– | – |
Γ’ Εθνική
4η αγ. 2ος όμιλος |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
ΑΕ Ιστιαίας – Καραϊσκάκης
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Αχιλλέας Νεοκαισάριας- Απόλλων
Λάρισας |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Εθνικός Φιλιπιάδας- Ρήγας
Φεραίος |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας
Πετρίτη |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Αμβρακία Κωστακίων – Πιερικός
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Πύνδα Κίτρους – Ολυμπιακός
Βόλου |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Τηλυκράτης – Ελευθεροχώρι
|
– | – |
Γ’ Εθνική
4η αγ. 3ος όμιλος |
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
ΑΟ Θήβας – ΑΟ Χαλκίς
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Φωστήρας – ΑΟ Πύλου
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Αχαϊκή – Λουτράκι
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Αιολικός – Παναρκαδικός
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Δόξα Μεγαλόπολις – Παμβουπρασιακός
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
ΑΟ Ζευγολατιού – Παναχαϊκή
|
Κ 02/10/16 | 16:00:00 |
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός
|
Trending Now
Ένοχη η Πισπιρίγκου για τον θάνατο της Τζωρτζίνας
29 Μαρτίου 2024