Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 13 Ιανουαρίου 2020
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ* | 15 | 14 | 1 | 0 | 41 | 8 | 0 | 43 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16 | 10 | 3 | 3 | 46 | 12 | 0 | 33 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 16 | 8 | 4 | 4 | 29 | 20 | 0 | 28 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ* | 15 | 8 | 3 | 4 | 31 | 22 | 0 | 27 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 16 | 7 | 5 | 4 | 31 | 19 | 0 | 26 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 26 | 0 | 23 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 16 | 6 | 4 | 6 | 29 | 27 | 0 | 22 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ* | 15 | 7 | 1 | 7 | 24 | 17 | 0 | 22 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ* | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | 22 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | 18 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 16 | 5 | 5 | 6 | 21 | 29 | 0 | 20 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 16 | 5 | 4 | 7 | 20 | 26 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 28 | 0 | 19 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 16 | 5 | 2 | 9 | 14 | 28 | 0 | 17 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 16 | 3 | 2 | 11 | 16 | 39 | 0 | 11 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 16 | 0 | 1 | 15 | 8 | 52 | 0 | 1 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 16 | 13 | 0 | 3 | 37 | 15 | 0 | 39 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 16 | 11 | 3 | 2 | 46 | 13 | 0 | 36 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 16 | 9 | 2 | 5 | 17 | 16 | 0 | 29 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 16 | 8 | 4 | 4 | 25 | 28 | 0 | 28 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 16 | 8 | 4 | 4 | 24 | 13 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 16 | 8 | 3 | 5 | 29 | 22 | 0 | 27 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 16 | 7 | 3 | 6 | 36 | 24 | 0 | 24 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 16 | 8 | 0 | 8 | 29 | 26 | 0 | 24 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 24 | 0 | 23 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 16 | 6 | 4 | 6 | 28 | 20 | 0 | 22 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 16 | 5 | 4 | 7 | 20 | 23 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 16 | 5 | 4 | 7 | 14 | 23 | 0 | 19 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 16 | 6 | 1 | 9 | 16 | 22 | 0 | 19 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 16 | 4 | 4 | 8 | 20 | 27 | 0 | 16 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 16 | 2 | 2 | 12 | 14 | 39 | 0 | 8 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 16 | 0 | 2 | 14 | 6 | 51 | 0 | 2 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 16 | 13 | 2 | 1 | 41 | 8 | 0 | 41 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 16 | 12 | 1 | 3 | 37 | 15 | 0 | 37 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 16 | 11 | 2 | 3 | 31 | 12 | 0 | 35 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 16 | 11 | 2 | 3 | 45 | 14 | 0 | 35 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 16 | 10 | 1 | 5 | 34 | 19 | 1 | 30 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 15 | 8 | 3 | 4 | 24 | 14 | 0 | 27 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 16 | 8 | 2 | 6 | 31 | 24 | 0 | 26 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ* | 15 | 7 | 3 | 5 | 26 | 31 | 0 | 24 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 16 | 6 | 3 | 7 | 20 | 19 | 0 | 21 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 16 | 5 | 4 | 7 | 32 | 25 | 0 | 19 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 16 | 4 | 5 | 7 | 26 | 24 | 0 | 17 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 16 | 4 | 2 | 10 | 20 | 35 | 0 | 14 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 16 | 2 | 6 | 8 | 12 | 21 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 16 | 2 | 5 | 9 | 22 | 36 | 0 | 11 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 16 | 3 | 1 | 12 | 19 | 38 | 0 | 10 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 16 | 0 | 0 | 16 | 5 | 90 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 | 15 | 0 | 29 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 13 | 8 | 4 | 1 | 28 | 10 | 0 | 28 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 13 | 8 | 2 | 3 | 34 | 15 | 0 | 26 |
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ | 13 | 4 | 1 | 8 | 15 | 23 | 0 | 13 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | 35 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 13 | 1 | 2 | 10 | 6 | 31 | 0 | 5 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 12 | 11 | 0 | 1 | 35 | 4 | 0 | 33 |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | 12 | 10 | 1 | 1 | 38 | 12 | 0 | 31 |
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 12 | 7 | 1 | 4 | 24 | 17 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* | 11 | 6 | 3 | 2 | 26 | 15 | 0 | 21 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* | 11 | 6 | 1 | 4 | 23 | 22 | 0 | 19 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 30 | 0 | 17 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 16 | 0 | 17 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 12 | 4 | 2 | 6 | 22 | 19 | 0 | 14 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | 32 | 0 | 12 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 12 | 1 | 0 | 11 | 12 | 32 | 0 | 3 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 36 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 13 | 12 | 1 | 0 | 39 | 5 | 0 | 37 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 13 | 8 | 1 | 4 | 32 | 18 | 0 | 25 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 13 | 4 | 4 | 5 | 23 | 31 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 13 | 4 | 3 | 6 | 26 | 19 | 0 | 15 |
ΚΥΜΗ | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 | 39 | 0 | 9 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 13 | 1 | 4 | 8 | 11 | 32 | 0 | 7 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 |
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ/ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 15 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 6 | 0 | 10 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ/ΑΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΝΕΟΙ | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 15 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 6 | 0 | 6 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ* | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 5 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 19 | 0 | 1 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 5 | 0 | 13 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 9 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ/ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 6 | 0 | 9 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 6 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΕΟΙ | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 12 | 0 | 2 |
ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΝΕΟΙ | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 16 | 0 | 1 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ* | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ/ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ* | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 3 | 0 | 9 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ* | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 0 | 9 |
ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΝΕΟΙ* | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | 0 | 3 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ/ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 2 | 0 | 15 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 4 | 0 | 1 | 27 | 7 | 0 | 12 |
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 21 | 14 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | 0 | 6 |
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 18 | 0 | 1 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 29 | 0 | 1 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 1 | 0 | 12 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 15 | 0 | 6 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 17 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ/ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 13 | 0 | 6 |
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 17 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ/ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 5 | 0 | 0 | 32 | 2 | 0 | 15 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 4 | 0 | 9 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 15 | 0 | 9 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ/ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 12 | 0 | 9 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 21 | 0 | 3 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 28 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 11 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ/ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 9 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 21 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ/ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 17 | 0 | 0 |
Trending Now
Ένοχη η Πισπιρίγκου για τον θάνατο της Τζωρτζίνας
29 Μαρτίου 2024