Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 11 Νοεμβρίου 2019
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 8 | 7 | 1 | 0 | 18 | 2 | 0 | 22 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 8 | 6 | 2 | 0 | 33 | 3 | 0 | 20 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | 0 | 17 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | 11 | 0 | 16 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 9 | 0 | 15 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | 9 | 0 | 14 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 13 | 0 | 11 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 15 | 0 | 11 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 12 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 15 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 15 | 0 | 8 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | 0 | 7 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 17 | 0 | 7 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 | 12 | 0 | 6 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 | 26 | 0 | 6 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 27 | 0 | 0 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 8 | 7 | 0 | 1 | 18 | 5 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 4 | 0 | 19 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 | 9 | 0 | 18 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | 5 | 0 | 17 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 12 | 0 | 17 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | 10 | 0 | 16 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 5 | 0 | 14 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 10 | 0 | 14 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 12 | 0 | 8 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 8 | 2 | 1 | 5 | 4 | 9 | 0 | 7 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 13 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 | 11 | 0 | 6 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | 0 | 6 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | 20 | 0 | 1 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 8 | 0 | 1 | 7 | 3 | 24 | 0 | 1 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 8 | 7 | 1 | 0 | 26 | 5 | 0 | 22 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 8 | 7 | 1 | 0 | 21 | 5 | 0 | 22 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 8 | 0 | 17 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 12 | 0 | 16 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 7 | 0 | 15 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 8 | 5 | 0 | 3 | 13 | 8 | 0 | 15 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 8 | 5 | 0 | 3 | 17 | 11 | 0 | 15 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 10 | 0 | 13 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 12 | 0 | 11 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 14 | 0 | 10 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 18 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 8 | 2 | 0 | 6 | 11 | 15 | 0 | 6 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 10 | 0 | 6 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 22 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 8 | 0 | 2 | 6 | 10 | 26 | 0 | 2 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 8 | 0 | 0 | 8 | 1 | 42 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 0 | 18 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 6 | 0 | 15 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | 0 | 12 |
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | 0 | 4 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | 0 | 4 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 14 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ* | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 15 |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 5 | 0 | 15 |
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 4 | 0 | 10 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 9 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 0 | 7 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 14 | 0 | 7 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | 0 | 7 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ* | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | 0 | 6 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 10 | 0 | 3 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 18 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 10 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 10 | 0 | 8 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 17 | 0 | 8 |
ΚΥΜΗ | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 14 | 0 | 5 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 17 | 0 | 2 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ/ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ/ΑΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΝΕΟΙ | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 6 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 6 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ/ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ* | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΝΕΟΙ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ/ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ/ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 6 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 3 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 6 | 0 | 6 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 3 |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ/ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ/ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 21 | 1 | 0 | 6 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 10 | 0 | 3 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ/ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 14 | 0 | 0 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 4 | 0 | 3 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 13 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ/ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ/ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Trending Now
Ένοχος ο Μίχος για τον βιασμό της 12χρονης
29 Μαρτίου 2024
Τροχαίο στα Ψαχνά - Τραυματίστηκε νεαρός
29 Μαρτίου 2024