Πρωταθλήματα Ευβοίας-Γ Εθνική: Τελικά αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (11-12 /2/17)
Posted On 15 Φεβρουαρίου 2017
0
– |
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
Α’ Ευβοίας 18η αγωνιστική
|
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτελ
|
15:00 |
Δροσιά – Ελλήσποντος
|
0-2 Τ |
15:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης – Απόλλων Ερέτριας
|
1-2 Τ |
15:00 |
Παντριαδικός -ΑΕΚ Χαλκίδας
|
0-0 Τ |
15:00 |
Λήλας Βασιλικού -Καστέλλα
|
3-3 Τ |
15:00 |
Ηρακλής Ψαχνών – Αστέρας Βατώντα
|
4-1 Τ |
– |
Β’ Ευβοίας 17η αγ. 1ος ομ.
|
– |
15:00 |
ΑΟ Αιδηψού – ΑΟ Ωρεών
|
2-0 Τ |
15:00 |
Δόξα Προκοπίου – Γούβες
|
4-1 Τ |
15:00 |
Σκεπαστή – Ερμής Πηλίου
|
1-1 Τ |
– |
Β’ Ευβοίας 17η αγ. 2ος ομ.
|
– |
15:00 |
Μιαούλης Φ – Αθλόπολις
|
2-0 Τ |
15:00 |
Ολυμπιακός Χ – ΑΟ Κανήθου
|
5-1 Τ |
15:00 |
ΑΕ Χαλκίδας – Προποντίδα
|
1-0 Τ |
15:00 |
Καλοχ/Παντείχι – Απόλλων Παραλίας
|
1-0 Τ |
– |
Β’ Ευβοίας 17η αγ.3ος ομ.
|
– |
15:15 |
ΑΟ Ζάρητρα – ΑΟ Μαρμαρίου
|
2-0 Τ |
– |
Γ’ Ευβοίας 15η αγ.2ος ομ.
|
– |
15:00 |
Σταυρός – Έραπος
|
2-2 Τ |
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου |
–
|
Α’ Ευβοίας 18η αγωνιστική
|
– |
15:00 |
Ταμυναϊκός – Μακρυκάπα
|
2-0 Τ |
15:00 |
Όλυμπος Γυμνού – ΑΟ Αυλίδας
|
3-1 Τ |
—– |
Ακ. Ιστιαίας -Αυλωνάρι
|
0-3 α/α |
– |
Β’ Ευβοίας 17η αγ. 1ος ομ.
|
|
15:00 |
Ακράτητος Κεχριών- Βυζάντιο
|
4-1 Τ |
15:00 |
Αρτεμησιακός-Αρης Αγ. Άννας
|
5-1 Τ |
15:00 |
Ατρόμητος Βασιλ. – ΟΠΑ Αιδηψού
|
2-2 Τ |
15:00 |
Ταξιάρχης -Μαντούδι
|
3-2 Τ |
– – |
Ρεπό: Κήρινθος
|
|
– – |
Β’ Ευβοίας 17η αγ.2ος ομ.
|
|
15:00 |
ΠΑΟ Πολιτικών – Ερμήλιος
|
1-1 Τ |
15:00 |
Εύριπος – Ευβοϊκός
|
2-3 Τ |
15:00 |
Αφράτι – ΑΟ Λουκισίων
|
1-1 Τ |
– – |
Ρεπό: Αγ. Αθανάσιος
|
|
Β’ Ευβοίας 17η αγ.3ος ομ.
|
||
12:00 |
ΑΟ Σκύρου – Αγ. Λουκάς
|
4-1 Τ |
15:00 |
ΑΟ Τραχηλίου -Νηλέας Νεοχωρίου
|
0-1 Τ |
15:00 |
ΑΟ Κοσκίνων – ΑΟ Κύμης
|
5-0 Τ |
15:00 |
Κονίστρες – ΑΟ Δύστου
|
1-0 Τ |
15:00 |
ΑΟ Καρύστου -Αμαρυνθιακός
|
0-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 15η αγ.1ος ομ.
|
||
11:30 |
Ελληνικά – Αναγ. Γιάλτρων
|
4-1 Τ |
11:30 |
ΠΑΟ Λίχας- Ολυμπιακός Λιμν.
|
3-3 Τ |
11:30 |
ΑΕΚ Ν Πύργου -Μυρμιδόνες
|
0-2 Τ |
– – |
Ρεπο: ΑΟ Αγίου
|
|
— |
Γ’ Ευβοίας 15η αγ.2ος ομ.
|
|
11:30 |
Απόλλων Χαλκ. – Φοίνικας Ψαχνών
|
6-0 Τ |
11:30 |
Πισσώνας – ΑΕ Ληλαντίου
|
0-3 Τ |
11:30 |
Ακαδ Αρτάκης – ΠΑΟ Κανήθου
|
3-2 Τ |
11:30 |
Αίας Χαλκίδας – Κοντοδεσπότι
|
1-1 Τ |
15:00 |
Αστέρας Δροσιάς -Κεραυνός Χαλκ.
|
0-1 Τ |
— |
Γ’ Ευβοίας 15η αγ.3ος ομ.
|
|
12:00 |
Νέα Στύρα – Άρτεμις
|
3-1 Τ |
15:15 |
ΑΟ Κριεζών -Ανάποδος
|
1-1 Τ |
– — |
ΑΣ Καρυστίας – Μονόδρι
|
0-3 α/α |
– – |
Ρεπό: Αρης Αγ. Ιωάννη
|
– |
Γ’ Εθνική 2ος ομ.19η αγ |
|
15:00:00 |
Καραϊσκάκης – ΑΕ Ιστιαίας
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Απόλλων Λάρισας -Αχιλλέας Νεοκ.
|
3-1 Τ |
15:00:00 |
Ρήγας Φεραίος-Εθνικός Φιλιπιάδας
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
|
0-3 Τ |
13:00:00 |
Αστέρας Πετριτη – Διαγόρας Σεβαστής
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
Πιερικός -Αμβρακία Κωστακίων
|
1-0 Τ |
15:00:00 |
Ολυμπιακός Βόλου-Πύνδα Κίτρους
|
0-1 Τ |
15:00:00 |
Ελευθεροχώρι -Τηλυκράτης
|
4-1 Τ |
– |
Γ’ Εθνική 3ος ομ. 19η αγ |
|
15:00:00 |
ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Θήβας
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
ΑΟ Πύλου -Φωστήρας
|
1-2 Τ |
15:00:00 |
Λουτράκι – Αχαϊκή
|
2-1 Τ |
13:30:00 |
Παναρκαδικός – Αιολικός
|
1-1 Τ |
15:00:00 |
Παμβουπρασιακός-Δόξα Μεγαλόπολ.
|
2-0 Τ |
15:00:00 |
Παναχαϊκή – Ζευγολατιό
|
5-0 Τ |
15:00:00 |
Παναργειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
|
0-3 Τ |
Trending Now
Πέθανε το ιστορικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ Μιχάλης Χαραλαμπίδης
28 Μαρτίου 2024