ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 4 Δεκεμβρίου 2014
0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: EVIAGOAL
Α’ Ευβοίας
10η αγωνιστική |
|||
6/12/14
|
15:00 |
Ολυμπιακός
– Απόλλων Ερέτριας |
|
6/12/14
|
15:00 |
Δόξα
Προκοπίου – ΑΟ Σκύρου |
|
6/12/14
|
15:00 |
Παντριαδικός
– ΑΟ Αυλίδας |
|
7/12/14
|
15:00 |
Ενωση
Ιστιαίας – Καστέλλα |
|
7/12/14
|
15:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης
– ΑΟ Αυλωναρίου |
|
7/12/14
|
15:00 |
Λήλας Βασιλ.
– Ταμυναϊκός |
|
7/12/14
|
15:00 |
Μακρυκάπα
– ΑΟ Λουκισίων |
|
7/12/14
|
15:00 |
ΑΠΚΟ Δροσιάς
– ΑΟ Χαλκίς |
|
Β’ Ευβοίας
1ος όμιλος 8η αγωνιστική |
|||
6/12/14
|
15:00 |
Ολυμπιακός
Λίμνης – Βουτάς |
|
6/12/14
|
15:00 |
ΑΟ Ωρεών –
Αναγέννηση Μαντουδίου |
|
6/12/14
|
15:00 |
Ακαδ.
Ιστιαίας – ΑΟ Αιδηψού |
|
6/12/14
|
15:00 |
ΑΕ Κηρίνθου
– ΑΕΚ Ν Πύργου |
|
6/12/14
|
15:00 |
Παπάδες –
Ερμής Πηλίου |
|
7/12/14
|
15:00 |
Ατρόμητος
Βασιλ. – Ταξιάρχης |
|
7/12/14
|
15:00 |
Σκεπαστή
– Άρης Αγ. Άννας |
|
|
Β’ Ευβοίας
2ος όμιλος 8η αγωνιστική |
||
6/12/14
|
15:00 |
Αστέρας
Βατώντα – Ερμήλιος |
|
6/12/14
|
15:00 |
Προποντίδα
– Απόλλων Παραλίας |
|
6/12/14
|
15:00 |
ΠΑΟ Κανήθου
– Αφάτι |
|
6/12/14
|
15:00 |
Αλάτσατα
– Ατταλη |
|
7/12/14
|
11:00
|
Κοντοδεσπότι
– Εύριπος |
|
7/12/14
|
15:00 |
Καλοχώρι/Παντείχι
– ΑΕΚ Χαλκίδας |
|
7/12/14
|
15:00 |
Ελλήσποντος
– ΑΕ Χαλκίδας |
|
|
Β’ Ευβοίας
3ος όμιλος 8η αγωνιστική |
||
6/12/14
|
15:00 |
ΑΟ Τραχηλίου
– ΑΟ Κοσκίνων |
|
7/12/14
|
15:00 |
Ολυμπος
Γυμνού – ΑΟ Ζάρητρα |
|
7/12/14
|
15:00 |
Αρτεμις Αγ
Γεωργίου – Ηρακλής Πρασίνου |
|
7/12/14
|
15:00 |
ΑΕ Ληλάντιου
– ΑΟ Μαρμαρίου |
|
7/12/14
|
15:00 |
ΑΟ Δύστου
– Μιαούλης Φύλλων |
|
7/12/14
|
15:00 |
Νηλέας
Νεοχ. – Αμαρυνθιακός |
|
7/12/14
|
15:00 |
Κάρυστος
– Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου |
|
|
Γ’ Ευβοίας
1ος όμιλος 7η αγωνιστική |
||
7/12/14
|
11:30
|
Γούβες –
Βυζάντιο Ν Πύργου |
|
7/12/14
|
11:30
|
Μυρμιδόνες
– ΟΠΑ Αιδηψού |
|
7/12/14
|
11:30
|
Αναγέννηση
Γιάλτρων – Ελληνικά |
|
7/12/14
|
11:30
|
Αρτεμησιακός
– Ερμής Ροβιών |
|
7/12/14
|
12:00
|
ΠΑΟ Λιχάδας
– Σπαθάρι/Καλύβια |
|
|
Καμάρια –
Ακράτητος Κεχριών α/α |
0-3
|
|
|
Γ’ Ευβοίας
2ος όμιλος 7η αγωνιστική |
|
|
6/12/14
|
15:00
|
ΑΟ Πολιτικών
– Φοίνικας Ψαχνών |
|
7/12/14
|
11:00
|
Απόλλων
Χαλκίδας – Αστέρας Δροσιάς |
|
7/12/14
|
11:30
|
Καμάρες –
Αγ Αθανάσιος |
|
7/12/14
|
15:00
|
Σταυρός –
Στροφυλλιακός |
|
7/12/14
|
15:00
|
Κεραυνός
Χαλκ. – Πισσώνας |
|
|
|
Γ’ Ευβοίας
3ος όμιλος 6η αγωνιστική |
|
6/12/14
|
15:00
|
Αίας Χαλκίδας
– ΑΟ Κριεζών |
|
6/12/14
|
15:00
|
Έραπος –
Κεραυνός Μύτικα |
|
7/12/14
|
15:00
|
Ατρόμητος
Χαλκίδας – Μονόδρι |
|
7/12/14
|
11:30
|
Κονίστρες
– Αγ. Λουκάς |
|
7/12/14
|
15:00
|
ΑΟ Κανήθου
– Αρης Αγ. Ιωάννη |
|
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024