Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (3-4/11/18)
Posted On 5 Νοεμβρίου 2018
0
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
|
Ωρα:15:00
|
– |
Γ’ Εθνική 5η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
ΑΟ Χαλκίς-Αιγάλεω
|
Δ Χαλκίδας
|
0 – 1 T |
Αγ Ανάργυροι-Απόλλων Ερέτρ.
|
Δ. Αγ Αναργ.
|
1 – 0 T |
Χαραυγιακός -Κόρινθος
|
Δ Ηλιούπολης
|
0 – 1 T |
Αγ Ιερόθεος-Καλλιθέα
|
Δ Χωραφά
|
0 – 0 T |
Πανθηραϊκός- Θύελλα Καμαρίου
|
Δ. Φηρών
|
2 – 1 T |
Ηλισιακός – Αιολικός
|
Δ Ζωγράφου
|
2 – 1 T |
Α’ Ευβοίας 4η αγων
|
||
Ταμυναικός-Λήλας Βασιλικού
|
Αλιβερίου
|
2 – 0 T |
Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού
|
Σκεπαστής
|
1 – 1 T |
Μακρυκάπα -ΑΟ Ωρεών
|
Μακρυκάπας
|
1 – 0 T |
ΑΟ Αυλωναρίου-Καλ/Παντείχι
|
”Ν Κούκης” | 1 – 0 T |
Καστέλλα – ΑΟ Αιδηψού
|
Καστέλλας
|
3 – 2 T |
Β’ Ευβοίας 4η αγων 1ος ομ
|
– | – |
ΟΠΑ Αιδηψού- Ταξιάρχης
|
Αιδηψού
|
2 – 1 T |
Κήρινθος – Ακράτητος Κεχριών
|
Κηρίνθου
|
1 – 2 T |
Αρτεμησιακός- ΑΟ Αγίου
|
Γουβών
|
5 – 1 T |
Β’ Ευβοίας 4η αγων 2ος ομ
|
– | – |
Ευβοϊκός-Κονοδεσπότι
|
Αγ. Νικολάου
|
2 – 0 T |
Ολυμπιακός Χ- Προποντίδα
|
Π Λαού
|
0 – 3 T |
Αγ Αθανάσιος-ΑΕ Ληλαντίου
|
Πάλιουρα
|
1 – 4 T |
–
|
–
|
|
Β’ Ευβοίας 4η αγων 3ος ομ
|
– | – |
Κονίστρες-Αρης Αγ Ιωάννη
|
Βρύσης
|
2 – 1 T |
Αγ. Λουκάς-Μαρμάρι
|
Αγ. Λουκά
|
1 – 2 T |
ΑΟ Καρύστου-Αμαρυνθιακός
|
Καρύστου
|
1 – 1 T |
ΑΟ Κοσκίνων-ΑΟ Σκύρου
|
Aνευ αγώνα | 0-3 α/α |
Γ’ Ευβοίας 3η αγων 1ος ομ
|
– | – |
Σταυρός-Πολιτικά 11:00
|
Μακρυκάπας
|
0 – 2 Τ |
Ελληνικά-ΠΑΟ Λίχας 11:30
|
Ελληνικών
|
2 – 0 Τ |
ΑΕΚ Ν Πύργου -Φοίνικας Ψ
|
Ν. Πύργου
|
0 – 2 T |
Κύζικος-Βυζάντιο Ν Πύργου
|
Ανευ αγώνα | 3-0 α/α |
Αναγ Γιάλτρων-Ακαδ Αρτάκης
|
Ανευ αγώνα | 0-3 α/α |
Γ’ Ευβοίας 3η αγων 2ος ομ
|
– | – |
ΑΟ Κύμης-Ν Στύρα 11:30
|
Δ Κύμης
|
0 – 2 Τ |
Έραπος- Αθλόπολις 11:30
|
Φύλλων
|
5 – 0 Τ |
Πισσώνας-Αρτεμις 12:00
|
Πισσώνα
|
3 – 4 Τ |
ΠΑΟ Κανήθου- Κριεζά
|
Κανήθου
|
0 – 0 T |
Μονόδρι – Καμάρες
|
Μονοδρίου
|
4 – 0 T |
Σάββατο 3 Νοεμβρ.
|
Ωρα:15:00
|
– |
Α’ Ευβοίας 4η αγων
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
ΑΟΝ Αρτάκης- Ηρακλής Ψ
|
Αρτάκης
|
2-1 Τ |
Ελλήσποντος- Παντριαδικός
|
Ν Λαμψάκου
|
2-3 Τ |
Δροσιά -Αστέρας Βατώντα
|
Δροσιάς
|
1-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 4η αγων 1ος ομ
|
– | – |
Γούβες – Ατρόμητος Βασιλ.
|
Γουβών
|
1-2 Τ |
ΑΕ Ιστιαίας-Μαντούδι
|
Ιστιαίας
|
3-1 Τ |
Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου
|
Προκοπίου | 1-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 4η αγων 2ος ομ
|
– | – |
Μιαούλης Φ- ΑΟ Λουκισίων
|
Φύλλων
|
0-1 Τ |
ΑΕ Χαλκίδας- Ερμήλιος
|
Τσαλ/Παπίλα
|
1-2 Τ |
Κεραυνός Χαλκ. -Αλάτσατα
|
Π Λαού
|
3-0 Τ |
Απόλλων Παραλ- ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Παραλίας
|
3-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 4η αγων 3ος ομ
|
– | – |
ΑΟ Ζάρητρα- ΑΟ Δύστου
|
Ζαράκων
|
0-1 Τ |
Αιγέας Πετριών-Νηλέας Νεοχωρ
|
Κριεζών
|
0-6 Τ |
Γ’ Ευβοίας 3η αγων 2ος ομ
|
– | – |
Ανάποδος-Αυλίδα
|
Βαθέως
|
1-5 Τ |
Trending Now
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024