ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (19-20/3)
Posted On 21 Μαρτίου 2016
0
Κυριακή 20 Μαρτίου 2016
– |
Α’
Ευβοίας 26η αγωνιστική |
||
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Καστέλλα –
ΑΟ Ζάρητρα |
1-1 Τ |
– | – |
Β’
Ευβοίας 24η αγ.1ος ομιλος |
|
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Ακράτητος
Κεχριών – Ερμής Πηλίου |
2-2 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Αρτεμησιακός
– Σκεπαστή |
1-2 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Μαντούδι –
Ταξιάρχης |
2-1 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Δόξα Προκοπίου
– Αναγέννηση Ιστιαίας |
1-3 Τ |
– | – |
Ωρεοί – ΑΕΚ
Ν Πύργου |
3-0 α/α |
– | – |
Κήρινθος –
Παπάδες |
3-0 α/α |
– | – |
Β’
Ευβοίας 23η αγ.2ος ομιλος |
|
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Αστέρας
Βατώντα – Αγ. Αθανάσιος |
1-0 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Απόλλων
Παραλίας – Κοντοδεσπότι |
0-0 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
ΑΕ Χαλκίδας
– Φοίνικας Ψαχνών |
4-2 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Προποντίδα
– Εύριπος |
2-2 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
ΑΟ Λουκισίων
– Ερμήλιος |
1-0 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Ευβοϊκός-
Καλοχ/Παντείχι |
1-3 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Μιαούλης
Φύλλων – ΑΟ Ατταλης |
0-0 Τ |
– | – |
Β’
Ευβοίας 24η αγ.3ος ομιλος |
|
Κ 20/3/16 | 12:00 |
ΑΟ Σκύρου –
Αγ. Λουκάς |
2-1 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
ΑΟ Κοσκίνων
– ΑΟ Μαρμαρίου |
3-4 Τ |
– | – |
Γ’
Ευβοίας 21η αγ.1ος ομιλος |
|
Κ 20/3/16 | 11:30 |
Μυρμιδόνες-
Σπαθάρι/Καλύβια |
0-0 Τ |
Κ 20/3/16 | 11:30 |
Βυζάντιο – ΑΟ Αγίου
|
2-2 Τ |
Κ 20/3/16 | 11:30 |
Γούβες – ΠΑΟ
Λίχας |
4-0 Τ |
Κ 20/3/16 | 16:00 |
Ελληνικά – Αναγ. Γιάλτρων
|
3-2 Τ |
Σάββατο 19 Μαρτίου 2016
– | – |
Α’ Ευβοίας 26η αγωνιστική
|
|
Σ 19/3/16
|
16:00 |
ΑΕ Ιστιαίας – Απόλλων Ερέτριας
|
2-0 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Μακρυκάπα – Δροσιά
|
1-1 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Ολυμπιακός Χ – ΑΟΝ Αρτάκης
|
3-0 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Αυλωνάρι – Λήλας Βασιλικού
|
1-0 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Παντριαδικός – Ταμυναϊκός
|
0-2 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Ελλήσποντος – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
1-1 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
ΑΟ Αυλίδας – ΑΟ Αιδηψού
|
2-0 Τ |
– | – |
Β’ Ευβοίας 24η αγ.1ος ομιλος
|
|
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Ατρόμητος Βασιλ. – Αρης Αγ. Άνας
|
3-0 Τ |
– | – |
Β’ Ευβοίας 24η αγ.3ος ομιλος
|
|
Σ 19/3/16
|
16:00 |
ΑΟ Καρύστου – Νηλέας Νεοχωρίου
|
4-0 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Αμαρυνθιακός – ΑΟ Δύστου
|
1-2 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
ΑΕ Ληλαντίου – ΑΟ Κριεζών
|
1-0 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Ηρακλής Πρασίνου -ΑΟ Κύμης
|
1-1 Τ |
Σ 19/3/16
|
16:00 |
Όλυμπος Γυμνού – Αφράτι
|
3-0 Τ |
Trending Now
Δροσιά: Χωματερή δίπλα στην παραλία
25 Απριλίου 2024
Έκθεση ζωγραφικής και αγιογραφίας στα Ψαχνά (29/4/24-12/5/24)
25 Απριλίου 2024