ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 18 Ιανουαρίου 2015
0
Α’ Ευβοίας 16η αγων.
|
|||
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτ
|
Σ 17/1/14
|
15:00 |
ΑΟ Χαλκίς
– ΑΟ Αυλίδας |
1-0 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Λουκίσια
– Παντριαδικός |
2-1 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Λήλας Βασ.
– ΑΟΝ Αρτάκης |
0-2 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Ταμυναϊκός
– Δροσιά |
0-0 T |
Κ 18/1/14
|
12:00 |
ΑΟ Σκύρου
– Καστέλλα |
3-2 Τ |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Απόλλων
Ερέτρ – Δόξα Προκοπίου |
4-0 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
ΑΟ Αυλωναρίου
– Μακρυκάπα |
3-3 T |
Κ 18/1/14
|
15:15 |
Εν. Ιστιαία
– Ολυμπιακός Χαλκ |
3-1 T |
Β’
Ευβοίας 1ος όμιλος 14η αγ |
|||
Σ 17/1/14
|
15:00 |
ΑΕΚ Ν Πύργου
– Παπάδες |
1-0 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Αιδηψός –
Κήρινθος |
3-0 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Ολυμπιακός
Λιμν – ΑΟ Ωρεών |
1-1 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Ερμής Πηλίου
– Βουτάς |
0-0 |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Αρης Αγ
Άννας – Ακαδημ Ιστιαίας |
0-2 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Ταξιάρχης
– Σκεπαστή |
0-1 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Μαντούδι
– Ατρόμητος Βασιλικών |
5-0 T |
Β’
Ευβοίας 2ος όμιλος14η αγ |
|||
Σ 17/1/14
|
15:00 |
ΑΕ Χαλκίδας
– Ερμήλιος |
3-0 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
ΑΕΚ Χαλκίδας
– Ελλήσποντος |
0-2 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Άτταλη –
Καλοχ/Παντείχι |
3-5 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Εύριπος –
Αλάτσατα |
2-1 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Αφράτι –
Κοντοδεσπότι |
1-0 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Απόλλων
Παρ – ΠΑΟ Κανήθου |
3-2 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Αστέρας
Βατώντα – Προποντίδα |
6-0 T |
Β’
Ευβοίας 3ος όμιλος14η αγ |
|||
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Κόσκινα –
ΑΟ Ζάρητρα |
0-2 T |
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Ηρακλής
Πρασίνου – Νηλέας Νεοχ |
2-1 T |
K 18/1/14
|
15:15 |
Ολυμπος
Γυμνού – Ληλάντιο |
2-0 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Ευβοϊκός
– Τραχήλι |
3-1 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Αμαυνθιακός
– Κάρυστος |
3-1 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Μιαούλης
Φ – Αρτεμις Αγ Γε |
8-0 T |
Κ 18/1/14
|
14:00 |
Μαρμάρι –
ΑΟ Δύστου |
4-1 Τ |
|
Γ’
Ευβοίας 1ος όμιλος13η αγ |
||
Σ 17/1/14
|
15:15 |
Σπαθ/Καλυβια
– Αναγ. Γιάλτρων |
1-5 T |
Σ 17/1/14
|
15:30 |
Ακράτητος
Κεχρ – ΠΑΟ Λιχάδας |
6-0 T |
Κ 18/1/14
|
11:30 |
Μυρμιδόνες
– Βυζάντιο Ν Πύργου |
1-1 Τ |
Κ 18/1/14
|
11:30 |
Ερμής Ροβιών
– Γούβες |
0-3 Τ |
Κ 18/1/14
|
11:30 |
Ελλανικά
– Αρτεμησιακός |
1-2 Τ |
|
Καμάρια –
ΟΠΑ Αιδηψού α/α |
0-3 | |
|
Γ’
Ευβοίας 2ος όμιλος12η αγ |
||
Σ 17/1/14
|
15:00 |
Απόλλων
Χαλκ – Φοίνικας Ψ |
0-3 T |
K 18/1/14
|
15:00 |
ΑΟ Πολιτικών
– Αγ. Αθανάσιος |
1-2 T |
Κ 18/1/14
|
11:00 |
Καμάρες –
Κεραυνός Χαλκ. |
1-0 Τ |
Κ 18/1/14
|
11:30 |
Σταυρός –
Πισσώνας |
4-1 Τ |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Στρφυλιακός
– Αστέρας Δροσιάς |
2-3 T |
|
Γ’
Ευβοίας 3ος όμιλος11η αγ |
||
Κ 18/1/14
|
11:45 |
Ατρόμητος
Χαλκ – Κεραυνός Μυτ. |
2-1 Τ |
Κ 18/1/14
|
11:30 |
Αρης Αγ.
Ιωάννη – Κονίστρες |
0-2 Τ |
Κ 18/1/14
|
12:00 |
Αίας Χαλκίδας
– Αγ. Λουκάς |
0-8 Τ |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
ΑΟ Κανήθου
– Μονόδρι |
0-0 T |
Κ 18/1/14
|
15:00 |
Εραπος –
ΑΟ Κριεζών |
2-1 T |
Trending Now
ΑΟΝΑ-Εθνικός Κεραμιδίου:«Κάνει κύκλους η ζωή...»
23 Απριλίου 2024