Aποτελέσματα Σαββατοκύριακου (14-15/4/18)
Posted On 15 Απριλίου 2018
0
Κυριακή 15 Απριλίου
Α’ Ευβοίας 26η αγων. | ||
Μακρυκάπα – Όλυμπος Γυμνού
|
Μακρυκάπα
|
1-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 24η αγ 1ος ομ
|
–
|
–
|
ΑΟ Ωρεών – Ταξιάρχης
|
Αιδηψού
|
5-1 Τ |
Δόξα Προκ – Ατρόμ Βασιλικών
|
Προκοπίου
|
2-3 Τ |
Ευβ Γουβών- Αρτεμησιακός
|
Γουβών
|
1-1 Τ |
Ακαδ Ιστιαίας- Κήρινθος
|
Ιστιαίας
|
4-0 Τ |
Ελληνικά – ΟΠΑ Αιδηψού
|
Βασιλικών
|
0-1 Τ |
Μαντούδι – Βυζάντιο
|
Μαντουδίου
|
0-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 24η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Κεραυνός Χ – ΑΟ Λουκισίων 11:30
|
Π Λαού
|
3-1 Τ |
Εύριπος – ΑΟ Κανήθου 14:30
|
Π Λαού
|
3-1 Τ |
Αγ Αθανάσιος – Αφράτι 17:30
|
Πάλιουρα
|
1-3 Τ |
Απόλλων Χ – Απολλων Παρ 17:30
|
Βαθέως
|
5-1 Τ |
Προποντίδα- Αθλόπολις 17:30
|
Π Λαού
|
2-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 25η αγ 3ος ομ
|
–
|
– |
ΑΟ Ζάρητρα – Αρης Αγ Ιωάννη
|
Ζαράκων
|
3-1 Τ |
Αμαρυνθιακός- Ερμήλιος
|
Αμαρύνθου
|
1-1 Τ |
Αγ. Λουκάς- Μιαούλης Φ
|
Αγ. Λουκά
|
2-2 Τ |
ΑΟ Τραχηλιου-Νηλέας Νεοχ
|
–
|
3-0 α/α |
Γ’ Ευβοίας 23η αγ 1ος ομ 12:00
|
–
|
– |
Σπαθ/Καλύβια- Αρης Αγ Ανν 12:00
|
Σπαθαρίου
|
0-1 Τ |
ΑΟ Αγίου- ΠΑΟ Λίχας 12:00
|
Αγίου
|
0-0 Τ |
Αν. Γιάλτρων-Ολυμπιακός Λ 12:00
|
Γιάλτρων
|
0-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 23η αγ 2ος ομ
|
–
|
– |
ΠΑΟ Πολιτικών-Σταυρός 11:30
|
Πολιτκών
|
2-1 Τ |
ΑΕ Ληλαντίου-Κοντοδεσπότι 12:00
|
Φύλλων
|
3-2 Τ |
Ακαδ. Αρτάκης-Ανάποδος 12:00
|
Βατώντα
|
2-3 Τ |
Γ’ Ευβοίας 23η αγ 3ος ομ
|
– | – |
ΠΑΟ Κανήθου- Αλάτσατα 12:00
|
Δροσιάς
|
2-5 Τ |
ΑΟ Κριεζών- Μονόδρι 14:00
|
Κριεζών
|
0-1 Τ |
Σάββατο 14 Απριλίου
Α’ Ευβοίας 26η αγων. | ||
Σάββατο 14 Απριλίου
|
17:00
|
Αποτ
|
ΑΟΝ Αρτάκης- Λήλας Βασιλ.
|
Αρτάκης
|
0-1 Τ
|
Καστέλλα-Απόλλων Ερέτριας
|
Καστέλλας
|
1-5 Τ
|
ΑΟ Αιδηψού- Σκεπαστή
|
Αιδηψού
|
0-4 Τ
|
Ηρακλής Ψ – Ελλήσποντος
|
Ψαχνών
|
2-2 Τ
|
Ολυμπιακός Χ -ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Π Λαού
|
3-1 Τ
|
ΑΟ Κοσκίνων-ΑΟ Αυλωναρίου
|
Κοσκίνων
|
2-6 Τ
|
Παντριαδικός Αστ Βατώντα
|
Τριάδας
|
2-1 Τ
|
Β’ Ευβοίας 24η αγ 1ος ομ
|
–
|
–
|
Ερμής Πηλ. – Ακράτητος Κεχρ
|
Πηλίου
|
4-4 Τ |
Β’ Ευβοίας 24η αγ 2ος ομ
|
–
|
–
|
ΑΕ Χαλκίδας- Ευβοϊκός 17:30
|
Τσαλ/Παπ
|
1-2 Τ
|
Καλοχ/Παντείχι-Δροσιά 17:30
|
Καλ/Παντ
|
0-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 25η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Καρύστος- ΑΟ Σκύρου 13:00
|
Καρύστου
|
1-1 Τ |
ΑΟ Δύστου -Κονίστρες
|
Δύστου
|
1-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 23η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Φοίνικας Ψ – Έραπος
|
Μακρυκάπας
|
4-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 23η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Ν Στύρα- Αιγέας Πετριών
|
Ζαράκων
|
0-0 Τ |
Aποτελέσματα:eviagoal
Φωτό:dinataathlitika