Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (6-7/1/18)
Posted On 6 Ιανουαρίου 2018
0
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Γ' Εθνική 11η αγωνιστική
|
- | - |
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Χαλκίς
|
Δ. Ραφήνας
|
2-1 T |
Πανθηραϊκός- Τρίγλια Ραφήνας
|
Δημ. Θήρας
|
2-0 Τ |
Παναργειακός-Ερμιονίδα
|
ΔΑΚ Αργους
|
1-1 T |
Α' Ευβοίας 13η αγωνιστική
|
- | - |
ΑΟ Αυλωναρίου - Καστέλλα
|
Αυλωναρίου
|
0-1 T |
Όλυμπος Γυμνού- ΑΟ Αιδηψού
|
Γυμνού
|
1-1 T |
Λήλας Βασιλικού- Σκεπαστή
|
Βασιλικού
|
2-1 T |
Μακρυκάπα - Κόσκινα
|
Μακρυκάπας
|
3-2 T |
Β' Ευβοίας 13η αγων 1ος ομ
|
- | - |
Κήρινθος - ΑΟ Ωρεών
|
Κηρίνθου
|
0-5 T |
Βυζάντιο - Ερμής Πήλίου
|
Ν Πύργου
|
3-1 T |
Ακαδ Ιστιαίας - Ελληνικά
|
Ιστιαίας
|
2-2 T |
Β' Ευβοίας 13η αγων 2ος ομ
|
- | - |
ΑΟ Κανήθου-ΑΕ Χαλκίδας 11:45
|
Βαθέως
|
2-3 Τ |
Ευβοϊκός - Αφράτι
|
Αγ. Νικολάου
|
1-1 T |
Προποντίδα -Αγ. Αθανάσιος
|
Πάρκο Λαού
|
2-1 T |
Δροσιά - Κεραυνός Χαλκ 15:15
|
Δροσιάς
|
3-0 Τ |
Εύριπος- Καλοχ/Παντείχι 15:15
|
Βαθέως
|
0-4 Τ |
Β' Ευβοίας 13η αγων 3ος ομ
|
- | - |
Αμαρυνθιακός -Μαρμάρι
|
Αμαρύνθου
|
0-0 T |
Αγ. Λουκάς -Ερμήλιος
|
Αγ Λουκά
|
4-4 T |
Κάρυστος - ΑΟ Κονιστρών
|
Καρύστου
|
3-3 T |
Τραχήλι -Αρης Αγ Ιωάννη
|
ανευ αγωνα | 0-3 α/α |
Γ' Ευβοίας 1ος ομ 11η αγων
|
- | - |
Σπαθ/Καλύβια-ΑΕΚ Ν Πύργου11:30
|
Σπαθαρίου
|
4-4 Τ |
Ολυμπιακός Λ-ΑΟ Αγίου11:30
|
Λίμνης
|
2-1 Τ |
Αν Γιάλτρων-Αρης Αγ Αννας12:00
|
Γιάλτρων
|
0-0 Τ |
Γ' Ευβοίας 2ος ομ 11η αγων
|
||
Φοινικας Ψ -Ακαδ Αρτάκης 11:30
|
Μακυκάπας
|
2-0 Τ |
ΑΕ Ληλαντίου-Κοντοδεσπότι 11:30
|
Φύλλων
|
2-2 Τ |
Πισσώνας - Εραπος 15:00
|
Πισσώνα
|
4-0 T |
Γ' Ευβοίας 3ος ομ 11η αγων
|
- | - |
ΠΑΟ Κανήθου - Αρτεμις 11:30
|
Δροσιάς
|
3-2 Τ |
Αιγέας Πετριών-Κριεζά 11:30
|
Κριεζών
|
2-0 Τ
|
Ν Στύρα - Αλάτσατα 15:00
|
Ζαράκων
|
0-2 T |
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
Γ' Εθνική 11η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Ταμυναϊκός- Αιολικός Μυτιλίνης
|
Δ. Αλιβερίου
|
1-1 Τ
|
Basket League 11η αγωνιστική
|
- | - |
ΓΣ Κύμης - Κολοσσός Ρόδου 16:30
|
Κανήθου
Παράταση |
77-77 κα 93-89 Τ |
Α' Ευβοίας 13η αγωνιστική
|
||
Ελλήσποντος- Απόλλων Ερέτριας
|
Ν Λαμψάκου
|
0-2 Τ |
ΑΕΚ Χαλκίδας -ΑΟΝ Αρτάκης
|
Πάρκο Λαού
|
0-2 Τ |
Αστ. Βατώντα -Ηρακλής Ψαχν
|
Βατώντα
|
2-2 Τ |
Παντριαδικός- Ολυμπιακός Χ
|
Τριάδας
|
2-1 Τ |
Β' Ευβοίας 13η αγων 1ος ομ
|
- | - |
Ταξιάρχης -Αρτεμησιακός
|
Ν Πύργου
|
1-1 Τ |
Ακράτητος Κεχρ- Ατρ. Βασιλικών
|
Κεχριών
|
5-1 Τ |
ΟΠΑ Αιδηψού- Δόξα Προκοπίου
|
Αιδηψού
|
2-6 Τ |
Μαντούδι- Ευβ. Γουβών
|
Μαντουδίου
|
1-1 Τ |
Β' Ευβοίας 13η αγων 2ος ομ
|
- | - |
Απόλλων Παραλ - ΑΟ Λουκισίων
|
Βαθέως
|
0-1 Τ |
Αθλόπολις - Απόλλων Χαλκ
|
Τσαλ/Παπίλα
|
0-2 Τ |
Β' Ευβοίας 13η αγων 3ος ομ
|
- | - |
ΑΟ Δύστου -Νηλέας Νεοχωριου
|
Δύστου
|
2-1 Τ |
Γ' Ευβοίας 2ος ομ 11η αγων
|
- | - |
Σταυρός - Ανάποδος
|
Σταυρού
|
0-0 Τ |
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024