Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (10-11/2/18)
Posted On 10 Φεβρουαρίου 2018
0
Κυριακή 11Φεβρουαρίου 15:15
Γ Εθνική 15η αγωνιστική
|
15:00
|
|
Διαγωνιζόμενς ομάδες
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός
|
Δ Αλιβερίου
|
1-4 Τ |
Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς
|
ΔΑΚ Λέρνας
|
4-0 Τ |
Αήττητος Σπάτων -Παναργειακός
|
Δ. Σπάτων
|
4-0 Τ |
Αιολικος -Θύελλα Ραφήνας
|
Δ. Μυτιλήνης
|
0-0 Τ |
Ερμιονίδα- Διαγόρας Λέσβου 13:00
|
Δ Κρανιδίου
|
2-1 Τ |
Α’ Ευβοίας 18η αγωνιστική
|
– | – |
Ολυμπος Γυμνου- Παντριαδικός
|
Γυμνού
|
2-0 Τ |
ΑΟ Αυλωναρίου-Μακρυκάπα
|
Αυλωναρίου
|
2-2 Τ |
ΑΕΚ Χαλκίδας- ΑΟ Κοσκίνων
|
Π Λαού
|
3-2 Τ |
Σκεπαστή -Ηρακλής Ψ
|
Σκεπαστής
|
4-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Βυζάντιο – Ταξιάρχης
|
Ν Πύργου
|
1-0 Τ |
Μαντούδι – Ελληνικά
|
Μαντουδόυ
|
1-1 Τ |
Κήρινθος – Ερμής Πηλίου
|
Κηρίνθου
|
2-2 Τ |
ΟΠΑ Αιδηψού- Ακαδ Ιστιαίας 15:15
|
Αιδηψού4
|
4-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ 2ος ομ
|
– | – |
ΑΟ Κανήθου-Απόλλων Χ 12:00
—————————————————– Δροσιά – Εύριπος |
Βαθέως
————— Δροσιάς |
2-1 Τ
2-0 Τ |
Αφράτι -Κεραυνός Χαλκίδας
|
Αφρατίου
|
0-1 Τ |
Απόλλων Παρ-Αγ αθανάσιος 15:30
|
Βαθέως
|
3-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ 2ος ομ
|
–
|
– |
Αρης Αγ Ιωάννη- Μαρμάρι
—————————————————- Αμαρυνθιακός – Κονίστρες |
Αγ. Ιωάννη
—————– Αμαρύνθου |
3-1 Τ ———- 4-1 Τ |
Τραχήλι -Ερμήλιος
|
– | 0-3 α/α |
Γ’ Ευβοίας 16η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Αρης Αγ Αννας-Σπαθ/Καλύβια 11:30
|
Αγ Αννας
|
2-1 Τ |
ΠΑΟ Λίχας- ΑΟ Αγίου 11:30
|
Αγ. Γεωργ.
|
1-3 Τ |
Ολυμπιακός Λ -Αναγ Γιάλτρων 15:15
|
Λίμνης
|
4-0 Τ |
Ευβοίας 16η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Ανάποδος-Φοίνικας Ψ αχνών 11:00
|
Π Λαού
|
0-5 Τ |
Σταυρός – Εραπος 11:30
|
Σταυρού
|
5-2 Τ |
Πισσώνας-Κοντοδεσπότι 15:15
|
Πισσώνα
|
0-1 Τ |
Γ’ Ευβοίας 16η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Μονόδρι – ΑΟ Κριεζών 15:15
|
Μονοδρίου
|
2-1 Τ |
Αιγέας Πετριών- Ν Στύρα 15:15
|
Κριεζών
|
1-1 Τ |
Σάββατο10 Φεβρουαρίου 15:15
Α’ Ευβοίας 18η αγωνιστική
|
–
|
– |
Διαγωνιζόμενς ομάδες
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Αστ. Βατώντα- Λήλας Βασιλικού
|
Βατώντα
|
0-3 Τ |
Ελλήσποντος-Ολυμπιακός Χαλκ.
|
Λαμψάκου
|
0-0 Τ |
Καστέλλα -ΑΟΝ Αρτάκης
|
Καστέλλας
|
1-1 Τ |
Απόλλων Ερέτριας- ΑΟ Αιδηψού
|
Ερέτριας
|
4-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Ακράτητος Κεχρ- Ευβ. Γουβών
|
Κεχρών
|
6-0 Τ |
Ατρόμητος Βασιλ – ΑΟ Ωρεών
|
Βασιλικών
|
3-2 Τ |
Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου
|
Ιστιαίας
|
2-3 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Αθλόπολις – Ευβοϊκός
|
Τσαλ/Παπίλα
|
1-4 Τ |
ΑΟ Λουκισίων – ΑΕ Χαλκίδας
|
Λουκισίων
|
0-0 Τ |
Προποντίδα-Καλ/Παντείχι
|
Π Λαού
|
3-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 18η αγ3ος ομ
|
– | – |
Αγ Λουκάς -Σκύρος 13:00
|
Αγ Λουκά
|
0-1 Τ |
Κάρυστος -ΑΟ Ζάρητρα
|
Καρύστου
|
1-2 Τ |
ΑΟ Δύστου- Μιαούλης Φ
|
Δύστου
|
2-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 16η αγ 2ος ομ
|
– | – |
ΠΑΟ Πολιτικών -Ακαδ Αρτάκης
|
Πολιτικών
|
2-1 Τ |
Γ’ Ευβοίας 16η αγ 3ος ομ
|
– | – |
Αλάτσατα -ΠΑΟ Κανήθου 15:30
|
Αλεξάνδρου
|
3-1 Τ |